Ми робимо те що любимо!

Кожен виріб ми розглядаємо як витвір мистецтва що прикрашає Ваш життєвий простір. Досягти найкращого можливого результату для будь-якої ситуації за допомогою творчості - наша мотивація. Завдяки хорошій команді співробітників, партнерів та виробників ми можемо реалізувати потенціал за допомогою різноманітних матеріалів які представлені в нашому асортименті. 

Функціональність у поєднанні з дизайном - це ті характеристики сходів, які ми представляємо. Fagus розглядає сходи як предмет меблів та витвір мистецтва для Вашої будівлі.

Дерев’яні сходи мають свій шарм та покращують кімнату своїм виглядом! Сходи з дерева вписуються в будь-яку кімнату і приносять тепло, добробут і домашню атмосферу. 

Дерев’яні сходи дуже естетичні та чарівні. Наші дерев'яні сходи які виготовляються індивідуально, виготовляються вручну. Від майстра потрібна точна робота та великий досвід, щоб доставити виріб найвищої якості.

Якщо Ви не можете знайти товар, який шукаєте, Вам потрібна додаткова допомога чи є питання, зв’яжіться з нашою командою продажів або написавши нам по електронній пошті

Ми із задоволенням відповімо на будь-які запитання щодо наших сходових виробів та допоможемо зробити замовлення

* Спеціальні замовлення не можна змінювати чи скасовувати через 24 години після підтвердження замовлення *

** Готові вироби, виготовлені за індивідуальним замовленням, не повертаються **

Сходи та комплектуючі