Інтернет-магазин меблів та товарів для дому FAGUS

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН МЕБЛІВ ТА АКСЕСУАРІВ ДЛЯ ДОМУ FAGUS.COM.UA

ТУРБОТА ПРО ВАС

Меблі FAGUS – якісні екологічні меблі з деревини та з екологічним покриттям.

КОМФОРТ ДЛЯ ВАС

Чи уявляєте свою оселю затишною без меблів, просто килимки та стіни? – Можливо так, але навряд. То ж ми пропонуємо для Вас щось цікаве.

КУХНЯ

Чи може бути кухня без столу та стільців? – Так, може. Але тоді вона не буде такою затишною як з столами і стільцями від FAGUS. Ми знаємо що для Вашої кухні потрібний простий елегантний стіл, правильно підібраний за розміром. Щоб не був ні великий, ні малий, а такий як треба – краса в простоті. За столом повинні бути комфортні та міцні табурети чи стільці, які естетично зливаються в такому комплекті.

Чи може бути кухня бути без стільниці з натуральної деревини? - Так, може. Але тоді вона не буде такою практичною, як з кухонними стільницями від FAGUS. Кухонну стільницю можна використовувати як стіл для нарізки, як стіл де можна поставити посуд, як стіл де можна поставити будь що необхідне для кухні.

Чи може бути кухня без дощок для нарізки? - Так, може. Але тоді вона не буде такою практичною та естетичною як з дошками для нарізки, тарілками дерев’яними для піци та іншими дрібними кухонними аксесуарами від FAGUS.

СПАЛЬНЯ

Чи може бути спальня без ліжка? – О тут більшість певно скаже що однозначно ні. Завжди хочеться зайти до спальні та вмоститись на красивому та зручному ліжку. І тут FAGUS пропонує надійне, міцне та естетичне ліжко. Ваша спальна кімната з ліжками від FAGUS завжди виглядатиме як справжнє дизайнерське рішення, просто і зі смаком.

Чи може бути спальня без тумб приліжкових та комоду? – Так, може. Але тоді це буде не дуже зручна спальня, адже завжди хочеться десь поставити недочитану книгу, ранкову каву чи чай, пульт від телевізора та інші речі щоденного спального вжитку. FAGUS пропонує прості але елегантні рішення цього виробу. Уявіть що у Вас є постільна білизна, її кілька комплектів, а ще у Вас є одяг щоденного вжитку, чи просто багато різних речей необхідних для спальні, FAGUS пропонує комод для зручності зберігання цих речей.

ЕКО ВИРОБИ ДЛЯ ВАС

FAGUS пропонує меблеві вироби з екологічно чистого дерева. Покриті екологічними фарбами, лаками та оліями. Міцність, надійність, екологічність та естетичність це чотири риси які характеризують наші вироби

Дякуємо, що обрали нас